Campionatul URSS din 1970 în zona 1 a grupei a doua din clasa „A” a avut loc în două cercuri. Cel mai bun club - Metallurg Zaporozhye - a primit dreptul de a juca în prima grupă din clasa "A".
Cel mai bun marcator: Anatoly Lebed ( Lokomotiv Kherson ) - 21 de goluri.
Marcatori: [1]
Este posibil ca datele să nu fie exacte.
unu | Anatoly Lebed | 21 | Locomotivă |
2 | Valentin Prilepsky | douăzeci | Tavria |
3 | Viktor Kutin | 19 | Metalurgist |
patru | Yuri Nesmeyan | 17 | Automobilist |
5 | Vladimir Bystrov | cincisprezece | Tavria |
Roman Khyzhak | cincisprezece | SKA (Lviv) | |
Roman Shpodarunok | cincisprezece | Avangardă | |
opt | Viktor Kozin | 13 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
Viaceslav Portnov | 13 | Metalurgist | |
Vladimir Tovcikh | 13 | Kryvbas | |
Stepan Chopei | 13 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
M | Echipă | unu | 2 | 3 | patru | 5 | 6 | 7 | opt | 9 | zece | unsprezece | 12 | 13 | paisprezece | cincisprezece | 16 | 17 | optsprezece | 19 | douăzeci | 21 | 22 | Și | LA | H | P | M | O |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Metallurg Zaporojie | 1:0 | 2:1 | 3:2 | 3:0 | 1:0 | 2:1 | 3:0 | 0:0 | 4:2 | 4:1 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 3:1 | 2:0 | 2:0 | 6:0 | 2:2 | 4:0 | 2:0 | 2:0 | 42 | 26 | zece | 6 | 73-33 | 62 | |
2 | „Tavria” Simferopol | 3:2 | 3:0 | 3:1 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 1:1 | 1:1 | 4:0 | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 3:0 | 2:2 | 2:1 | 4:0 | 0:0 | 0:0 | 3:2 | 4:0 | 42 | 21 | cincisprezece | 6 | 70-36 | 57 | |
3 | Avtomobilistul Zhytomyr | 3:0 | 3:2 | 3:2 | 0:1 | 4:0 | 4:1 | 1:1 | 3:0 | 3:1 | 2:0 | 1:0 | 0:0 | 3:1 | 1:0 | 2:0 | 3:1 | 0:0 | 1:0 | 4:1 | 2:0 | 4:1 | 42 | douăzeci | cincisprezece | 7 | 61-27 | 55 | |
patru | Spartak Ivano-Frankivsk | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 3:1 | 2:1 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 2:2 | 2:1 | 3:1 | 2:4 | 1:1 | 3:1 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | 42 | optsprezece | paisprezece | zece | 58-53 | cincizeci | |
5 | „Constructor naval” Nikolaev | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 4:1 | 0:0 | 1:2 | 0:0 | 3:1 | 0:0 | 0:0 | 2:0 | 2:1 | 1:0 | 2:2 | 0:2 | 1:0 | 0:1 | 3:1 | 2:0 | 2:0 | 1:0 | 42 | 17 | paisprezece | unsprezece | 47-36 | 48 | |
6 | „Azovets” Jdanov | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 1:1 | 1:1 | 4:1 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 2:1 | 2:2 | 0:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 3:1 | 0:2 | 1:1 | 2:0 | 0:0 | 0:0 | 42 | cincisprezece | optsprezece | 9 | 44-34 | 48 | |
7 | Zvezda Kirovograd | 1:1 | 3:0 | 2:1 | 4:1 | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 3:2 | 1:1 | 1:0 | 1:2 | 2:1 | 3:0 | 0:0 | 0:0 | 2:0 | 0:1 | 1:0 | 1:2 | 1:1 | 2:1 | 42 | 19 | 9 | paisprezece | 48-41 | 47 | |
opt | „Bucovyna” Cernăuți | 2:1 | 0:1 | 0:0 | 1:1 | 0:1 | 1:1 | 1:0 | 3:1 | 1:0 | 1:0 | 3:1 | 2:0 | 1:1 | 0:1 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 5:0 | 1:0 | 6:1 | 2:0 | 42 | 17 | 12 | 13 | 45-39 | 46 | |
9 | Șahtiar Kadievka | 0:1 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 2:3 | 3:1 | 0:1 | 0:0 | 4:0 | 2:2 | 2:2 | 0:0 | 1:0 | 3:1 | 3:0 | 2:0 | 5:1 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 3:1 | 42 | 16 | 13 | 13 | 49-37 | 45 | |
zece | Lokomotiv Herson | 2:1 | 1:3 | 2:2 | 2:2 | 1:1 | 1:0 | 2:1 | 3:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 2:0 | 3:1 | 2:2 | 5:1 | 4:0 | 3:1 | 2:3 | 4:2 | 4:1 | 2:0 | 42 | 16 | 12 | paisprezece | 60-50 | 44 | |
unsprezece | „Desna” Cernihiv | 1:2 | 2:5 | 1:1 | 3:1 | 2:1 | 1:0 | 0:1 | 3:1 | 0:0 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 5:1 | 2:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 42 | 17 | zece | cincisprezece | 43-45 | 44 | |
12 | Șahtiar Gorlovka | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 4:1 | 1:2 | 0:0 | 0:0 | 0:1 | 1:2 | 1:1 | 3:1 | 2:2 | 1:0 | 2:1 | 3:1 | 0:0 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 2:2 | 2:0 | 42 | paisprezece | 13 | cincisprezece | 42-47 | 41 | |
13 | „Constructor” Poltava | 1:0 | 0:2 | 1:0 | 1:2 | 2:1 | 0:0 | 1:2 | 1:1 | 0:0 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | 4:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:0 | 4:0 | 1:0 | 1:1 | 1:1 | 42 | 13 | 13 | 16 | 33-34 | 39 | |
paisprezece | SKA Lviv | 1:1 | 2:2 | 0:0 | 1:1 | 3:0 | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 2:2 | 0:0 | 0:0 | 1:2 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 42 | 12 | cincisprezece | cincisprezece | 30-41 | 39 | |
cincisprezece | „Kryvbas” Krivoy Rog | 0:0 | 0:1 | 1:1 | 5:2 | 3:0 | 0:0 | 2:0 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 5:0 | 1:1 | 2:0 | 3:0 | 3:0 | 0:0 | 3:0 | 3:1 | 1:0 | 1:4 | 42 | 12 | paisprezece | 16 | 52-48 | 38 | |
16 | Spartak Brest | 3:2 | 1:4 | 0:1 | 0:0 | 0:0 | 0:3 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | 2:2 | 0:0 | 2:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 3:0 | 0:0 | 1:0 | 42 | 12 | 13 | 17 | 32-48 | 37 | |
17 | Avangard Ternopil | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 0:0 | 1:1 | 2:1 | 0:2 | 0:0 | 0:1 | 2:0 | 5:0 | 0:0 | 2:0 | 0:0 | 2:1 | 0:2 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 4:1 | 3:1 | 42 | 12 | 12 | optsprezece | 38-47 | 36 | |
optsprezece | „Neman” Grodno | 1:2 | 1:2 | 0:0 | 0:1 | 0:0 | 1:2 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 2:1 | 0:0 | 0:0 | 42 | unsprezece | 13 | optsprezece | 27-48 | 35 | |
19 | Baltika Kaliningrad | 0:0 | 3:1 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:1 | 2:1 | 0:0 | 0:0 | 0:2 | 0:2 | 1:0 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:2 | 0:1 | 42 | zece | unsprezece | 21 | 24-51 | 31 | |
douăzeci | SKA Odesa | 0:1 | 1:1 | 0:3 | 0:2 | 1:5 | 0:1 | 1:0 | 2:1 | 0:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 2:0 | 0:1 | 3:0 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 4:1 | 1:0 | 3:0 | 42 | 12 | 6 | 24 | 34-56 | treizeci | |
21 | Spartak Sumy | 1:2 | 1:0 | 0:3 | 0:2 | 0:1 | 2:3 | 2:1 | 1:1 | 1:1 | 2:2 | 0:0 | 1:1 | 1:1 | 0:1 | 2:0 | 0:0 | 0:1 | 2:0 | 0:1 | 2:1 | 1:0 | 42 | 7 | paisprezece | 21 | 31-57 | 28 | |
22 | „Gomselmash” Gomel | 0:1 | 0:0 | 1:0 | 0:4 | 0:3 | 1:1 | 0:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:2 | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 4:1 | 0:1 | 1:0 | 1:2 | 1:1 | 42 | 7 | zece | 25 | 22-55 | 24 |
data | Tur | Echipa 1 | Verifica | Echipa 2 |
---|---|---|---|---|
04/11/1970 | unu | Kryvbas | 1:4 (1:2) | Gomselmash |
04/11/1970 | unu | Avangardă | 1:0 (1:0) | Baltica |
04/11/1970 | unu | Automobilist | 0:0 | Neman |
04/11/1970 | unu | Bucovina | 2:0 | Constructor |
04/11/1970 | unu | Stea | 0:0 | Spartak (Brest) |
04/11/1970 | unu | Locomotivă | 1:0 | Azovets |
04/11/1970 | unu | Metalurgist | 4:1 | Gumă |
04/11/1970 | unu | SKA (Odesa) | 0:0 | Miner (Kadievka) |
04/11/1970 | unu | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 2:2 | SKA (Lviv) |
04/11/1970 | unu | Constructor naval | 2:0 | Miner (Gorlovka) |
04/11/1970 | unu | Tavria (Simferopol) | 3:2 | Spartak (Sumy) |
14/04/1970 | 2 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:0 | Constructor |
14/04/1970 | 2 | SKA (Lviv) | 0:0 | Bucovina |
15.04.1970 | 2 | Kryvbas | 1:0 (0:0) | Spartak (Sumy) |
15.04.1970 | 2 | Avangardă | 0:2 (0:0) | Spartak (Brest) |
15.04.1970 | 2 | Automobilist | 1:0 | Baltica |
15.04.1970 | 2 | Stea | 0:1 (0:0) | Neman |
15.04.1970 | 2 | Locomotivă | 1:0 | Miner (Kadievka) |
15.04.1970 | 2 | Metalurgist | 2:0 (1:0) | Gomselmash |
15.04.1970 | 2 | SKA (Odesa) | 0:1 | Miner (Gorlovka) |
15.04.1970 | 2 | Constructor naval | 0:0 | Azovets |
15.04.1970 | 2 | Tavria (Simferopol) | 4:0 (0:0) | Gumă |
18.04.1970 | 3 | SKA (Lviv) | 0:1 | Constructor |
19.04.1970 | 3 | Kryvbas | 2:1 (1:0) | Gumă |
19.04.1970 | 3 | Gomselmash | 0:0 | Tavria (Simferopol) |
19.04.1970 | 3 | Avangardă | 1:1 | Neman |
19.04.1970 | 3 | Automobilist | 2:0 | Spartak (Brest) |
19.04.1970 | 3 | Bucovina | 1:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
19.04.1970 | 3 | Stea | 1:0 (0:0) | Baltica |
19.04.1970 | 3 | Metalurgist | 2:0 | Spartak (Sumy) |
19.04.1970 | 3 | SKA (Odesa) | 0:1 | Azovets |
19.04.1970 | 3 | Constructor naval | 3:1 | Miner (Kadievka) |
19.04.1970 | 3 | Miner (Gorlovka) | 1:1 | Locomotivă |
28.04.1970 | patru | Neman | 1:2 | Metalurgist |
28.04.1970 | patru | Azovets | 4:1 | Stea |
28.04.1970 | patru | Gomselmash | 0:1 (0:0) | SKA (Lviv) |
28.04.1970 | patru | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:1 | Gumă |
28.04.1970 | patru | Spartak (Sumy) | 1:1 | Bucovina |
28.04.1970 | patru | Constructor naval | 2:0 | SKA (Odesa) |
05/03/1970 | 5 | Baltica | 3:1 | Tavria (Simferopol) |
05/03/1970 | 5 | Azovets | 0:0 | Automobilist |
05/03/1970 | 5 | Gomselmash | 0:1 (0:0) | Bucovina |
05/03/1970 | 5 | Gumă | 1:0 (0:0) | SKA (Lviv) |
05/03/1970 | 5 | Locomotivă | 4:2 | SKA (Odesa) |
05/03/1970 | 5 | Neman | 0:0 | Kryvbas |
05/03/1970 | 5 | Spartak (Brest) | 3:2 (1:2) | Metalurgist |
05/03/1970 | 5 | Spartak (Sumy) | 0:2 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
05/03/1970 | 5 | Constructor | 2:1 | Constructor naval |
05/03/1970 | 5 | Miner (Gorlovka) | 0:0 | Avangardă |
05/03/1970 | 5 | Miner (Kadievka) | 0:1 (0:0) | Stea |
05/07/1970 | 6 | SKA (Odesa) | 2:0 | Constructor |
05/07/1970 | 6 | Gomselmash | 0:4 (0:1) | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
05/07/1970 | 6 | Spartak (Brest) | 1:0 (0:0) | Kryvbas |
05/07/1970 | 6 | Baltica | 0:0 | Metalurgist |
05/07/1970 | 6 | Gumă | 3:1 (2:0) | Bucovina |
05/07/1970 | 6 | Spartak (Sumy) | 0:1 | SKA (Lviv) |
05/07/1970 | 6 | Constructor naval | 0:0 | Locomotivă |
05/07/1970 | 6 | Miner (Gorlovka) | 0:0 | Stea |
05/07/1970 | 6 | Miner (Kadievka) | 1:0 | Automobilist |
05/11/1970 | patru | Baltica | 1:0 (1:0) | Kryvbas |
15/05/1970 | 7 | Kryvbas | 1:1 (1:0) | Miner (Kadievka) |
15/05/1970 | 7 | Constructor | 1:1 | Spartak (Sumy) |
15/05/1970 | 7 | Avangardă | 0:0 | SKA (Odesa) |
15/05/1970 | 7 | Bucovina | 2:1 (1:1) | Spartak (Brest) |
15/05/1970 | 7 | Gumă | 1:0 (0:0) | Gomselmash |
15/05/1970 | 7 | Stea | 1:1 | Locomotivă |
15/05/1970 | 7 | Metalurgist | 2:0 | Miner (Gorlovka) |
15/05/1970 | 7 | SKA (Lviv) | 2:1 (0:0) | Baltica |
15/05/1970 | 7 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:1 (1:0) | Neman |
17.05.1970 | 7 | Tavria (Simferopol) | 1:1 | Azovets |
19.05.1970 | opt | Avangardă | 2:0 | Locomotivă |
19.05.1970 | opt | Automobilist | 4:1 | SKA (Odesa) |
19.05.1970 | opt | Bucovina | 2:1 (1:1) | Neman |
19.05.1970 | opt | Stea | 1:0 | Constructor naval |
19.05.1970 | opt | Metalurgist | 0:0 | Miner (Kadievka) |
19.05.1970 | opt | SKA (Lviv) | 0:0 | Spartak (Brest) |
19.05.1970 | opt | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 3:1 (0:1) | Baltica |
19.05.1970 | opt | Spartak (Sumy) | 1:0 | Gomselmash |
19.05.1970 | opt | Constructor | 1:1 | Gumă |
20.05.1970 | opt | Kryvbas | 0:0 | Azovets |
20.05.1970 | opt | Tavria (Simferopol) | 2:0 | Miner (Gorlovka) |
23.05.1970 | 9 | Kryvbas | 5:0 (1:0) | Miner (Gorlovka) |
23.05.1970 | 9 | Avangardă | 1:1 | Constructor naval |
23.05.1970 | 9 | Automobilist | 3:1 | Locomotivă |
23.05.1970 | 9 | Bucovina | 5:0 (2:0) | Baltica |
23.05.1970 | 9 | Gomselmash | 0:2 (0:2) | Constructor |
23.05.1970 | 9 | Gumă | 1:0 (0:0) | Spartak (Sumy) |
23.05.1970 | 9 | Stea | 1:2 | SKA (Odesa) |
23.05.1970 | 9 | SKA (Lviv) | 1:2 | Neman |
23.05.1970 | 9 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 3:1 | Spartak (Brest) |
24.05.1970 | 9 | Tavria (Simferopol) | 1:1 | Miner (Kadievka) |
25.05.1970 | 9 | Metalurgist | 1:0 (0:0) | Azovets |
29.05.1970 | zece | Constructor | 1:2 (1:1) | Stea |
29.05.1970 | zece | Neman | 1:0 (1:0) | Gumă |
29.05.1970 | zece | Spartak (Brest) | 0:0 | Spartak (Sumy) |
29.05.1970 | zece | Azovets | 3:0 (2:0) | Bucovina |
29.05.1970 | zece | Baltica | 0:1 (0:1) | Gomselmash |
29.05.1970 | zece | Locomotivă | 1:3 | Tavria (Simferopol) |
29.05.1970 | zece | SKA (Odesa) | 3:0 | Kryvbas |
29.05.1970 | zece | Constructor naval | 1:1 (0:0) | Metalurgist |
29.05.1970 | zece | Miner (Gorlovka) | 4:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
29.05.1970 | zece | Miner (Kadievka) | 1:0 | SKA (Lviv) |
06/02/1970 | unsprezece | Azovets | 1:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
06/02/1970 | unsprezece | Baltica | 0:2 | Spartak (Sumy) |
06/02/1970 | unsprezece | Locomotivă | 2:1 (1:1) | Metalurgist |
06/02/1970 | unsprezece | Neman | 0:0 | Gomselmash |
06/02/1970 | unsprezece | SKA (Odesa) | 1:1 | Tavria (Simferopol) |
06/02/1970 | unsprezece | Spartak (Brest) | 0:0 | Gumă |
06/02/1970 | unsprezece | Constructor | 1:0 | Automobilist |
06/02/1970 | unsprezece | Constructor naval | 2:2 (1:1) | Kryvbas |
06/02/1970 | unsprezece | Miner (Gorlovka) | 1:0 | SKA (Lviv) |
06/02/1970 | unsprezece | Miner (Kadievka) | 0:0 | Bucovina |
06/06/1970 | 12 | Avangardă | 2:0 | Constructor |
06/06/1970 | 12 | Automobilist | 4:1 (0:0) | Stea |
06/06/1970 | 12 | Azovets | 2:0 (0:0) | SKA (Lviv) |
06/06/1970 | 12 | Baltica | 0:2 | Gumă |
06/06/1970 | 12 | Locomotivă | 2:2 (2:0) | Kryvbas |
06/06/1970 | 12 | Neman | 0:0 | Spartak (Sumy) |
06/06/1970 | 12 | SKA (Odesa) | 0:1 (0:0) | Metalurgist |
06/06/1970 | 12 | Spartak (Brest) | 1:0 (0:0) | Gomselmash |
06/06/1970 | 12 | Constructor naval | 0:1 | Tavria (Simferopol) |
06/06/1970 | 12 | Miner (Gorlovka) | 0:1 | Bucovina |
06/06/1970 | 12 | Miner (Kadievka) | 2:0 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
06/12/1970 | 13 | Kryvbas | 3:0 (1:0) | Avangardă |
06/12/1970 | 13 | Baltica | 1:0 | Constructor |
06/12/1970 | 13 | Bucovina | 1:0 | Locomotivă |
06/12/1970 | 13 | Gomselmash | 1:0 (0:0) | Miner (Kadievka) |
06/12/1970 | 13 | Gumă | 3:0 | Miner (Gorlovka) |
06/12/1970 | 13 | Metalurgist | 2:1 (1:1) | Automobilist |
06/12/1970 | 13 | Neman | 0:1 | Spartak (Brest) |
06/12/1970 | 13 | SKA (Lviv) | 1:0 | SKA (Odesa) |
06/12/1970 | 13 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 2:1 | Constructor naval |
06/12/1970 | 13 | Spartak (Sumy) | 2:3 | Azovets |
06/12/1970 | 13 | Tavria (Simferopol) | 1:0 | Stea |
16/06/1970 | paisprezece | Kryvbas | 2:0 (0:0) | Stea |
16/06/1970 | paisprezece | Neman | 0:1 (0:1) | Constructor |
16/06/1970 | paisprezece | Bucovina | 0:1 | Constructor naval |
16/06/1970 | paisprezece | Gomselmash | 1:1 (1:0) | Azovets |
16/06/1970 | paisprezece | Gumă | 0:0 | Miner (Kadievka) |
16/06/1970 | paisprezece | Metalurgist | 2:0 (1:0) | Avangardă |
16/06/1970 | paisprezece | SKA (Lviv) | 1:0 | Locomotivă |
16/06/1970 | paisprezece | Spartak (Brest) | 2:0 (0:0) | Baltica |
16/06/1970 | paisprezece | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:0 | SKA (Odesa) |
16/06/1970 | paisprezece | Spartak (Sumy) | 1:1 | Miner (Gorlovka) |
16/06/1970 | paisprezece | Tavria (Simferopol) | 3:0 | Automobilist |
20.06.1970 | cincisprezece | Kryvbas | 1:1 (0:0) | Automobilist |
20.06.1970 | cincisprezece | Spartak (Brest) | 1:0 (1:0) | Constructor |
20.06.1970 | cincisprezece | Baltica | 1:0 (0:0) | Neman |
20.06.1970 | cincisprezece | Bucovina | 1:0 | SKA (Odesa) |
20.06.1970 | cincisprezece | Gomselmash | 0:1 | Miner (Gorlovka) |
20.06.1970 | cincisprezece | Gumă | 1:0 (1:0) | Azovets |
20.06.1970 | cincisprezece | Metalurgist | 2:1 (1:0) | Stea |
20.06.1970 | cincisprezece | SKA (Lviv) | 3:0 | Constructor naval |
20.06.1970 | cincisprezece | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:0 | Locomotivă |
20.06.1970 | cincisprezece | Spartak (Sumy) | 1:1 | Miner (Kadievka) |
20.06.1970 | cincisprezece | Tavria (Simferopol) | 2:1 | Avangardă |
26.06.1970 | 16 | Avangardă | 0:0 | SKA (Lviv) |
26.06.1970 | 16 | Automobilist | 3:2 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
26.06.1970 | 16 | Azovets | 2:0 (1:0) | Spartak (Brest) |
26.06.1970 | 16 | Stea | 1:0 (1:0) | Bucovina |
26.06.1970 | 16 | Locomotivă | 4:1 | Spartak (Sumy) |
26.06.1970 | 16 | Metalurgist | 3:1 (1:1) | Kryvbas |
26.06.1970 | 16 | SKA (Odesa) | 3:0 | Gomselmash |
26.06.1970 | 16 | Constructor | 0:2 | Tavria (Simferopol) |
26.06.1970 | 16 | Constructor naval | 0:0 | Gumă |
26.06.1970 | 16 | Miner (Gorlovka) | 1:0 | Neman |
26.06.1970 | 16 | Miner (Kadievka) | 1:0 | Baltica |
29.06.1970 | 17 | Azovets | 0:2 (0:2) | Neman |
30.06.1970 | 17 | Avangardă | 0:0 | Bucovina |
30.06.1970 | 17 | Automobilist | 3:1 | SKA (Lviv) |
30.06.1970 | 17 | Stea | 4:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
30.06.1970 | 17 | Locomotivă | 0:1 | Gumă |
30.06.1970 | 17 | SKA (Odesa) | 1:0 | Spartak (Sumy) |
30.06.1970 | 17 | Constructor | 1:0 | Metalurgist |
30.06.1970 | 17 | Constructor naval | 1:0 (1:0) | Gomselmash |
30.06.1970 | 17 | Tavria (Simferopol) | 3:0 | Kryvbas |
30.06.1970 | 17 | Miner (Kadievka) | 3:0 | Spartak (Brest) |
07/04/1970 | optsprezece | Kryvbas | 1:1 (1:0) | Constructor |
07/04/1970 | optsprezece | Miner (Gorlovka) | 3:1 (1:0) | Spartak (Brest) |
07/04/1970 | optsprezece | Avangardă | 0:0 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
07/04/1970 | optsprezece | Automobilist | 1:1 | Bucovina |
07/04/1970 | optsprezece | Azovets | 1:1 (0:0) | Baltica |
07/04/1970 | optsprezece | Stea | 3:0 (2:0) | SKA (Lviv) |
07/04/1970 | optsprezece | Locomotivă | 2:0 | Gomselmash |
07/04/1970 | optsprezece | Metalurgist | 1:0 | Tavria (Simferopol) |
07/04/1970 | optsprezece | SKA (Odesa) | 0:1 | Gumă |
07/04/1970 | optsprezece | Constructor naval | 2:0 | Spartak (Sumy) |
07/04/1970 | optsprezece | Miner (Kadievka) | 5:1 | Neman |
07/07/1970 | 7 | Automobilist | 0:1 | Constructor naval |
07/10/1970 | 19 | Azovets | 0:0 | Constructor |
07/10/1970 | 19 | Baltica | 1:0 | SKA (Odesa) |
07/10/1970 | 19 | Bucovina | 0:1 | Tavria (Simferopol) |
07/10/1970 | 19 | Gomselmash | 4:1 | Avangardă |
07/10/1970 | 19 | Gumă | 1:1 | Automobilist |
07/10/1970 | 19 | Neman | 0:0 | Constructor naval |
07/10/1970 | 19 | SKA (Lviv) | 2:2 (1:1) | Kryvbas |
07/10/1970 | 19 | Spartak (Brest) | 2:2 (1:1) | Locomotivă |
07/10/1970 | 19 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:1 (1:1) | Metalurgist |
07/10/1970 | 19 | Spartak (Sumy) | 2:1 | Stea |
07/10/1970 | 19 | Miner (Gorlovka) | 1:2 | Miner (Kadievka) |
14.07.1970 | douăzeci | Neman | 2:1 (1:0) | SKA (Odesa) |
14.07.1970 | douăzeci | Baltica | 0:0 | Locomotivă |
14.07.1970 | douăzeci | Bucovina | 2:1 | Metalurgist |
14.07.1970 | douăzeci | Gomselmash | 0:0 | Stea |
14.07.1970 | douăzeci | Gumă | 0:0 | Avangardă |
14.07.1970 | douăzeci | SKA (Lviv) | 2:2 | Tavria (Simferopol) |
14.07.1970 | douăzeci | Spartak (Brest) | 0:0 | Constructor naval |
14.07.1970 | douăzeci | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 2:1 (1:1) | Kryvbas |
14.07.1970 | douăzeci | Spartak (Sumy) | 0:3 | Automobilist |
14.07.1970 | douăzeci | Miner (Kadievka) | 3:1 | Azovets |
18.07.1970 | 21 | Neman | 0:1 | Locomotivă |
18.07.1970 | 21 | Azovets | 2:2 | Miner (Gorlovka) |
18.07.1970 | 21 | Baltica | 0:0 | Constructor naval |
18.07.1970 | 21 | Gomselmash | 1:0 | Automobilist |
18.07.1970 | 21 | Gumă | 0:1 | Stea |
18.07.1970 | 21 | Spartak (Brest) | 3:0 | SKA (Odesa) |
18.07.1970 | 21 | Spartak (Sumy) | 0:1 | Avangardă |
18.07.1970 | 21 | Constructor | 0:0 | Miner (Kadievka) |
22.07.1970 | patru | Constructor | 1:0 | Locomotivă |
23.07.1970 | 21 | Kryvbas | 0:1 (0:0) | Bucovina |
23.07.1970 | 21 | Metalurgist | 2:0 (1:0) | SKA (Lviv) |
25.07.1970 | douăzeci | Constructor | 0:1 | Miner (Gorlovka) |
25.07.1970 | 17 | Miner (Gorlovka) | 2:1 (0:1) | Baltica |
25.07.1970 | patru | Miner (Kadievka) | 2:0 | Avangardă |
28.07.1970 | 22 | Gomselmash | 1:1 (1:0) | Kryvbas |
28.07.1970 | 22 | Azovets | 1:0 | Locomotivă |
28.07.1970 | 22 | Baltica | 0:1 (0:1) | Avangardă |
28.07.1970 | 22 | Gumă | 1:2 | Metalurgist |
28.07.1970 | 22 | Neman | 0:0 | Automobilist |
28.07.1970 | 22 | SKA (Lviv) | 1:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
28.07.1970 | 22 | Spartak (Brest) | 1:1 (0:1) | Stea |
28.07.1970 | 22 | Spartak (Sumy) | 1:0 | Tavria (Simferopol) |
28.07.1970 | 22 | Constructor | 1:1 | Bucovina |
28.07.1970 | 22 | Miner (Gorlovka) | 1:2 | Constructor naval |
28.07.1970 | 22 | Miner (Kadievka) | 2:1 | SKA (Odesa) |
08/01/1970 | 23 | Azovets | 2:0 | SKA (Odesa) |
08/01/1970 | 23 | Baltica | 0:0 | Automobilist |
08/01/1970 | 23 | Gumă | 1:1 (0:0) | Kryvbas |
08/01/1970 | 23 | Locomotivă | 1:0 | Miner (Gorlovka) |
08/01/1970 | 23 | Neman | 3:0 | Stea |
08/01/1970 | 23 | Spartak (Brest) | 1:0 (1:0) | Avangardă |
08/01/1970 | 23 | Spartak (Sumy) | 1:2 | Metalurgist |
08/01/1970 | 23 | Constructor | 1:2 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
08/01/1970 | 23 | Tavria (Simferopol) | 4:0 | Gomselmash |
08/01/1970 | 23 | Miner (Kadievka) | 2:3 | Constructor naval |
08/05/1970 | 24 | Spartak (Sumy) | 2:0 | Kryvbas |
08/05/1970 | 24 | Azovets | 1:1 | Constructor naval |
08/05/1970 | 24 | Baltica | 0:1 (0:0) | Stea |
08/05/1970 | 24 | Gumă | 2:5 | Tavria (Simferopol) |
08/05/1970 | 24 | Neman | 1:0 (0:0) | Avangardă |
08/05/1970 | 24 | Spartak (Brest) | 0:1 (0:1) | Automobilist |
08/05/1970 | 24 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 3:1 (1:0) | Bucovina |
08/05/1970 | 24 | Constructor | 4:0 | SKA (Lviv) |
08/05/1970 | 24 | Miner (Gorlovka) | 1:0 | SKA (Odesa) |
08/06/1970 | 24 | Gomselmash | 0:1 | Metalurgist |
08/08/1970 | zece | Automobilist | 3:1 | Avangardă |
08/08/1970 | 6 | Neman | 1:2 (1:1) | Tavria (Simferopol) |
08/09/1970 | 23 | Bucovina | 1:1 (1:0) | SKA (Lviv) |
08/12/1970 | 25 | Kryvbas | 3:0 (2:0) | Baltica |
08/12/1970 | 25 | Avangardă | 0:1 | Miner (Kadievka) |
08/12/1970 | 25 | Automobilist | 1:0 | Miner (Gorlovka) |
08/12/1970 | 25 | Bucovina | 6:1 | Spartak (Sumy) |
08/12/1970 | 25 | Gumă | 3:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
08/12/1970 | 25 | Stea | 2:0 (0:0) | Azovets |
08/12/1970 | 25 | Locomotivă | 2:0 | Constructor |
08/12/1970 | 25 | Metalurgist | 6:0 (4:0) | Neman |
08/12/1970 | 25 | SKA (Lviv) | 0:1 | Gomselmash |
08/12/1970 | 25 | SKA (Odesa) | 1:5 | Constructor naval |
08/12/1970 | 25 | Tavria (Simferopol) | 2:2 | Spartak (Brest) |
15.08.1970 | 26 | Kryvbas | 0:0 | Neman |
16.08.1970 | 26 | Avangardă | 0:0 | Miner (Gorlovka) |
16.08.1970 | 26 | Automobilist | 4:0 | Azovets |
16.08.1970 | 26 | Stea | 3:2 (2:0) | Miner (Kadievka) |
16.08.1970 | 26 | Metalurgist | 2:0 (0:0) | Spartak (Brest) |
16.08.1970 | 26 | SKA (Lviv) | 1:0 | Gumă |
16.08.1970 | 26 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 2:0 (0:0) | Spartak (Sumy) |
16.08.1970 | 26 | Constructor naval | 2:1 | Constructor |
16.08.1970 | 26 | Tavria (Simferopol) | 0:0 | Baltica |
20.08.1970 | 27 | Kryvbas | 3:0 (1:0) | Spartak (Brest) |
20.08.1970 | 27 | Tavria (Simferopol) | 4:0 | Neman |
20.08.1970 | 27 | Avangardă | 2:1 | Azovets |
20.08.1970 | 27 | Automobilist | 3:0 (0:0) | Miner (Kadievka) |
20.08.1970 | 27 | Stea | 1:2 (1:1) | Miner (Gorlovka) |
20.08.1970 | 27 | Locomotivă | 1:1 | Constructor naval |
20.08.1970 | 27 | Metalurgist | 2:2 (2:2) | Baltica |
20.08.1970 | 27 | SKA (Lviv) | 1:0 | Spartak (Sumy) |
20.08.1970 | 27 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 0:0 | Gomselmash |
23.08.1970 | unsprezece | Stea | 2:0 (1:0) | Avangardă |
26.08.1970 | 28 | Miner (Gorlovka) | 0:1 (0:1) | Metalurgist |
26.08.1970 | 28 | Spartak (Sumy) | 1:1 | Constructor |
26.08.1970 | 28 | Miner (Kadievka) | 3:1 | Kryvbas |
26.08.1970 | 28 | Azovets | 1:1 | Tavria (Simferopol) |
26.08.1970 | 28 | Baltica | 0:0 | SKA (Lviv) |
26.08.1970 | 28 | Gomselmash | 0:1 (0:0) | Gumă |
26.08.1970 | 28 | Spartak (Brest) | 0:0 | Bucovina |
26.08.1970 | 28 | Constructor naval | 0:0 | Automobilist |
27.08.1970 | 28 | Locomotivă | 2:1 (0:0) | Stea |
30.08.1970 | 29 | Miner (Kadievka) | 0:1 (0:0) | Metalurgist |
31.08.1970 | 29 | Neman | 1:0 (0:0) | Bucovina |
31.08.1970 | 29 | Spartak (Brest) | 0:1 (0:0) | SKA (Lviv) |
31.08.1970 | 29 | Azovets | 2:1 (1:0) | Kryvbas |
31.08.1970 | 29 | Baltica | 0:0 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
31.08.1970 | 29 | Gomselmash | 1:1 (0:0) | Spartak (Sumy) |
31.08.1970 | 29 | Gumă | 1:0 (1:0) | Constructor |
31.08.1970 | 29 | Locomotivă | 4:0 | Avangardă |
31.08.1970 | 29 | Constructor naval | 1:2 (0:1) | Stea |
09/04/1970 | treizeci | Neman | 1:1 (1:0) | SKA (Lviv) |
09/04/1970 | treizeci | Spartak (Brest) | 0:0 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
09/04/1970 | treizeci | Azovets | 1:1 (1:0) | Metalurgist |
09/04/1970 | treizeci | Baltica | 2:1 (0:0) | Bucovina |
09/04/1970 | treizeci | Spartak (Sumy) | 0:0 | Gumă |
09/04/1970 | treizeci | Constructor | 1:1 | Gomselmash |
09/04/1970 | treizeci | Constructor naval | 1:0 | Avangardă |
09/04/1970 | treizeci | Miner (Gorlovka) | 2:1 | Kryvbas |
09/04/1970 | treizeci | Miner (Kadievka) | 0:0 | Tavria (Simferopol) |
09/07/1970 | patru | Miner (Gorlovka) | 0:0 | Automobilist |
09/11/1970 | 31 | Avangardă | 1:1 | Automobilist |
09/11/1970 | 31 | Bucovina | 1:1 | Azovets |
09/11/1970 | 31 | Gomselmash | 1:0 (0:0) | Baltica |
09/11/1970 | 31 | Gumă | 5:1 (1:1) | Neman |
09/11/1970 | 31 | Stea | 2:1 (2:0) | Constructor |
09/11/1970 | 31 | Metalurgist | 3:0 (1:0) | Constructor naval |
09/11/1970 | 31 | SKA (Lviv) | 1:0 | Miner (Kadievka) |
09/11/1970 | 31 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:0 | Miner (Gorlovka) |
09/11/1970 | 31 | Spartak (Sumy) | 0:0 | Spartak (Brest) |
09/11/1970 | 31 | Tavria (Simferopol) | 1:1 (1:0) | Locomotivă |
15.09.1970 | 32 | Automobilist | 0:0 | Constructor |
15.09.1970 | 32 | Gomselmash | 0:1 (0:0) | Neman |
15.09.1970 | 32 | Kryvbas | 3:0 (2:0) | Constructor naval |
15.09.1970 | 32 | Metalurgist | 4:2 (2:0) | Locomotivă |
15.09.1970 | 32 | Avangardă | 0:2 (0:1) | Stea |
15.09.1970 | 32 | Bucovina | 3:1 | Miner (Kadievka) |
15.09.1970 | 32 | Gumă | 1:0 | Spartak (Brest) |
15.09.1970 | 32 | SKA (Lviv) | 1:0 | Miner (Gorlovka) |
15.09.1970 | 32 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:0 | Azovets |
15.09.1970 | 32 | Spartak (Sumy) | 0:1 | Baltica |
19.09.1970 | 33 | Kryvbas | 1:1 (0:1) | Locomotivă |
19.09.1970 | 33 | Metalurgist | 4:0 (1:0) | SKA (Odesa) |
19.09.1970 | 33 | Bucovina | 3:1 | Miner (Gorlovka) |
19.09.1970 | 33 | Gomselmash | 0:0 | Spartak (Brest) |
19.09.1970 | 33 | Gumă | 2:0 | Baltica |
19.09.1970 | 33 | Stea | 2:1 (0:1) | Automobilist |
19.09.1970 | 33 | SKA (Lviv) | 0:1 | Azovets |
19.09.1970 | 33 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 2:1 | Miner (Kadievka) |
19.09.1970 | 33 | Spartak (Sumy) | 2:0 (0:0) | Neman |
19.09.1970 | 33 | Constructor | 1:0 | Avangardă |
19.09.1970 | 33 | Tavria (Simferopol) | 0:0 | Constructor naval |
22.09.1970 | 34 | Constructor | 0:0 | Neman |
22.09.1970 | 6 | Azovets | 3:1 | Avangardă |
25.09.1970 | 34 | Avangardă | 2:1 | Kryvbas |
25.09.1970 | 34 | Automobilist | 3:0 | Metalurgist |
25.09.1970 | 34 | Azovets | 0:0 | Spartak (Sumy) |
25.09.1970 | 34 | Baltica | 2:0 (0:0) | Spartak (Brest) |
25.09.1970 | 34 | Stea | 3:0 (1:0) | Tavria (Simferopol) |
25.09.1970 | 34 | Locomotivă | 3:0 | Bucovina |
25.09.1970 | 34 | SKA (Odesa) | 0:1 | SKA (Lviv) |
25.09.1970 | 34 | Constructor naval | 4:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
25.09.1970 | 34 | Miner (Gorlovka) | 3:1 | Gumă |
25.09.1970 | 34 | Miner (Kadievka) | 3:1 | Gomselmash |
29.09.1970 | 35 | Avangardă | 1:1 (1:0) | Metalurgist |
29.09.1970 | 35 | Automobilist | 3:2 | Tavria (Simferopol) |
29.09.1970 | 35 | Azovets | 0:0 | Gomselmash |
29.09.1970 | 35 | Stea | 0:0 | Kryvbas |
29.09.1970 | 35 | Locomotivă | 3:1 | SKA (Lviv) |
29.09.1970 | 35 | SKA (Odesa) | 0:2 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
29.09.1970 | 35 | Spartak (Brest) | 2:0 (1:0) | Neman |
29.09.1970 | 35 | Constructor naval | 0:0 | Bucovina |
29.09.1970 | 35 | Miner (Gorlovka) | 2:2 | Spartak (Sumy) |
29.09.1970 | 35 | Miner (Kadievka) | 2:2 | Gumă |
02.10.1970 | 35 | Constructor | 4:0 | Baltica |
10/04/1970 | 36 | Avangardă | 2:0 | Tavria (Simferopol) |
10/04/1970 | 36 | Automobilist | 1:0 | Kryvbas |
10/04/1970 | 36 | Azovets | 2:1 | Gumă |
10/04/1970 | 36 | Stea | 1:1 (0:1) | Metalurgist |
10/04/1970 | 36 | Locomotivă | 2:2 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
10/04/1970 | 36 | Neman | 0:1 (0:1) | Baltica |
10/04/1970 | 36 | SKA (Odesa) | 2:1 | Bucovina |
10/04/1970 | 36 | Constructor | 1:0 (1:0) | Spartak (Brest) |
10/04/1970 | 36 | Constructor naval | 1:0 | SKA (Lviv) |
10/04/1970 | 36 | Miner (Gorlovka) | 2:0 | Gomselmash |
10/04/1970 | 36 | Miner (Kadievka) | 1:0 | Spartak (Sumy) |
10/07/1970 | 27 | Constructor | 1:0 | SKA (Odesa) |
10/07/1970 | 21 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:1 | Tavria (Simferopol) |
10/10/1970 | 37 | Tavria (Simferopol) | 1:0 | Constructor |
10/10/1970 | 37 | Kryvbas | 0:0 | Metalurgist |
10/10/1970 | 37 | Baltica | 0:0 | Miner (Kadievka) |
10/10/1970 | 37 | Bucovina | 1:0 (0:0) | Stea |
10/10/1970 | 37 | Gomselmash | 1:2 | SKA (Odesa) |
10/10/1970 | 37 | Gumă | 2:1 | Constructor naval |
10/10/1970 | 37 | Neman | 1:1 (1:0) | Miner (Gorlovka) |
10/10/1970 | 37 | SKA (Lviv) | 0:0 | Avangardă |
10/10/1970 | 37 | Spartak (Brest) | 0:3 (0:2) | Azovets |
10/10/1970 | 37 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 0:0 | Automobilist |
10/10/1970 | 37 | Spartak (Sumy) | 2:2 | Locomotivă |
14.10.1970 | 38 | Kryvbas | 0:1 (0:1) | Tavria (Simferopol) |
14.10.1970 | 38 | Metalurgist | 1:0 (0:0) | Constructor |
14.10.1970 | 38 | Neman | 1:2 (1:2) | Azovets |
14.10.1970 | 38 | Baltica | 0:2 | Miner (Gorlovka) |
14.10.1970 | 38 | Bucovina | 1:0 | Avangardă |
14.10.1970 | 38 | Gomselmash | 0:3 (0:2) | Constructor naval |
14.10.1970 | 38 | Gumă | 1:0 | Locomotivă |
14.10.1970 | 38 | SKA (Lviv) | 0:0 | Automobilist |
14.10.1970 | 38 | Spartak (Brest) | 0:1 (0:1) | Miner (Kadievka) |
14.10.1970 | 38 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 1:0 | Stea |
14.10.1970 | 38 | Spartak (Sumy) | 2:1 | SKA (Odesa) |
18.10.1970 | 39 | Baltica | 0:0 | Azovets |
18.10.1970 | 39 | Bucovina | 0:0 | Automobilist |
18.10.1970 | 39 | Gomselmash | 0:1 (0:0) | Locomotivă |
18.10.1970 | 39 | Gumă | 0:1 | SKA (Odesa) |
18.10.1970 | 39 | Neman | 1:0 (0:0) | Miner (Kadievka) |
18.10.1970 | 39 | SKA (Lviv) | 1:1 (1:1) | Stea |
18.10.1970 | 39 | Spartak (Brest) | 2:1 (1:0) | Miner (Gorlovka) |
18.10.1970 | 39 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | 2:4 | Avangardă |
18.10.1970 | 39 | Spartak (Sumy) | 0:1 | Constructor naval |
18.10.1970 | 39 | Constructor | 1:0 (0:0) | Kryvbas |
18.10.1970 | 39 | Tavria (Simferopol) | 3:2 (1:2) | Metalurgist |
21.10.1970 | 26 | SKA (Odesa) | 1:0 | Locomotivă |
25.10.1970 | 40 | Avangardă | 3:1 | Gomselmash |
25.10.1970 | 40 | Automobilist | 2:0 | Gumă |
25.10.1970 | 40 | Bucovina | 0:1 (0:0) | Kryvbas |
25.10.1970 | 40 | Stea | 1:1 | Spartak (Sumy) |
25.10.1970 | 40 | Locomotivă | 5:1 | Spartak (Brest) |
25.10.1970 | 40 | SKA (Lviv) | 1:1 | Metalurgist |
25.10.1970 | 40 | SKA (Odesa) | 4:1 | Baltica |
25.10.1970 | 40 | Constructor | 0:0 | Azovets |
25.10.1970 | 40 | Constructor naval | 0:1 | Neman |
25.10.1970 | 40 | Tavria (Simferopol) | 3:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
25.10.1970 | 40 | Miner (Kadievka) | 2:2 | Miner (Gorlovka) |
29.10.1970 | 41 | Kryvbas | 5:2 (4:1) | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
29.10.1970 | 41 | Avangardă | 5:0 | Gumă |
29.10.1970 | 41 | Automobilist | 2:0 | Spartak (Sumy) |
29.10.1970 | 41 | Azovets | 1:0 | Miner (Kadievka) |
29.10.1970 | 41 | Stea | 2:1 (2:0) | Gomselmash |
29.10.1970 | 41 | Locomotivă | 2:3 | Baltica |
29.10.1970 | 41 | Metalurgist | 3:0 (1:0) | Bucovina |
29.10.1970 | 41 | SKA (Odesa) | 0:0 | Neman |
29.10.1970 | 41 | Constructor naval | 0:2 (0:0) | Spartak (Brest) |
29.10.1970 | 41 | Tavria (Simferopol) | 1:1 | SKA (Lviv) |
29.10.1970 | 41 | Miner (Gorlovka) | 2:2 | Constructor |
11/01/1970 | 42 | Stea | 1:0 (1:0) | Gumă |
03.11.1970 | 42 | Kryvbas | 2:0 (0:0) | SKA (Lviv) |
03.11.1970 | 42 | Miner (Kadievka) | 0:0 | Constructor |
03.11.1970 | 42 | Metalurgist | 3:2 (2:0) | Spartak (Ivano-Frankivsk) |
03.11.1970 | 42 | Avangardă | 4:1 | Spartak (Sumy) |
03.11.1970 | 42 | Automobilist | 4:1 (3:0) | Gomselmash |
03.11.1970 | 42 | Locomotivă | 3:1 | Neman |
03.11.1970 | 42 | SKA (Odesa) | 1:1 | Spartak (Brest) |
03.11.1970 | 42 | Tavria (Simferopol) | 3:0 | Bucovina |
03.11.1970 | 42 | Miner (Gorlovka) | 0:0 | Azovets |
11/04/1970 | 42 | Constructor naval | 3:1 | Baltica |
11/06/1970 | treizeci | SKA (Odesa) | 1:0 | Stea |
11/06/1970 | patru | Spartak (Brest) | 1:4 (0:3) | Tavria (Simferopol) |
11/07/1970 | treizeci | Locomotivă | 2:2 | Automobilist |
11/08/1970 | 28 | SKA (Odesa) | 2:1 | Avangardă |
11/10/1970 | 29 | SKA (Odesa) | 0:3 | Automobilist |
13.11.1970 | 32 | Tavria (Simferopol) | 0:0 | SKA (Odesa) |
16.11.1970 | 31 | Kryvbas | 3:1 (1:0) | SKA (Odesa) |
08/06/1990 | 24 | Miner (Kadievka) | 4:0 | Locomotivă |
29 | Miner (Gorlovka) | 1:1 | Tavria (Simferopol) | |
28 | Neman | 0:1 | Spartak (Ivano-Frankivsk) | |
27 | Bucovina | 1:0 | Gumă | |
26 | Bucovina | 2:0 | Gomselmash |
Campionatele de fotbal din URSS . Liga a II-a | |
---|---|
Grupa „B” | |
Grupa III | |
Clasa „B” | |
Clasa „A”, grupa a doua | |
Liga a II-a |