Cupa Rusiei de Futsal 2004 | |
---|---|
Cheltuirea timpului | 10 septembrie - 21 noiembrie 2004 |
Locuri de top | |
Câştigător | Dinamo (M) |
Finalist | Spartak-Schelkovo |
Statistica turneului | |
Meciuri jucate | 75 |
20032005 |
10-12 septembrie 2004
Yugorsk, DS „Yubileiny”
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | TTG-Java (Iugorsk) | ~ | 4:1 | 2:1 | 8:1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 - 3 | +11 | 9 | ||
2 | Tyumen | 1:4 | ~ | 5:0 | 12:2 | 3 | 2 | 0 | unu | 18 - 6 | +12 | 6 | ||
3 | Zvezda (Irkutsk) | 1:2 | 0:5 | ~ | 4:2 | 3 | unu | 0 | 2 | 5 - 9 | -patru | 3 | ||
patru | Grinda (Nijnevartovsk) | 1:8 | 2:12 | 2:4 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 - 24 | -19 | 0 |
Cehov, Complexul Sportiv „Olimpic”
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Dina (Moscova) | ~ | 1:1 | 5:0 | 6:1 | 3 | 2 | unu | 0 | 12 - 2 | +10 | 7 | ||
2 | Privolzhanin (Kazan) | 1:1 | ~ | 2:2 | 2:0 | 3 | unu | 2 | 0 | 5 − 3 | +2 | 5 | ||
3 | Polytech (Sankt Petersburg) | 0:5 | 2:2 | ~ | 1:1 | 3 | 0 | 2 | unu | 3 - 8 | -5 | 2 | ||
patru | Progres (Glazov) | 1:6 | 0:2 | 1:1 | ~ | 3 | 0 | unu | 2 | 2-9 | -7 | unu |
Echipa IFC „Privolzhanin” a pierdut cu un scor de 0:3 în toate meciurile din prima etapă a Cupei Rusiei în 2004 din cauza participării jucătorilor nedeclarați [1]
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Dina (Moscova) | ~ | 6:1 | 5:0 | +:- | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 - 1 | +13 | 9 | ||
2 | Progres (Glazov) | 1:6 | ~ | 1:1 | +:- | 3 | unu | unu | unu | 5 − 7 | -2 | patru | ||
3 | Polytech (Sankt Petersburg) | 0:5 | 1:1 | ~ | +:- | 3 | unu | unu | unu | 4 - 6 | -2 | patru | ||
patru | Privolzhanin (Kazan) | -:+ | -:+ | -:+ | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 9 | -9 | 0 |
Ekaterinburg, arena "VIZ-Sinara"
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | VIZ-Sinara (Ekaterinburg) | ~ | 9:6 | 14:0 | 5:1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 28-7 | +21 | 9 | ||
2 | Torță (Surgut) | 6:9 | ~ | 6:4 | 2:1 | 3 | 2 | 0 | unu | 14 - 14 | = | 6 | ||
3 | VIZ-Sinara-d (Ekaterinburg) | 0:14 | 4:6 | ~ | 5:2 | 3 | unu | 0 | 2 | 9 - 22 | -13 | 3 | ||
patru | Zori (Iakutsk) | 1:5 | 1:2 | 2:5 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 12 | -opt | 0 |
Shchelkovo, USM „Podmoskovye”
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Spartak-Schelkovo (regiunea Moscova) | ~ | 1:0 | 4:0 | 6:2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 2 | +9 | 9 | ||
2 | Lokomotiv-UPI-DDT (Celiabinsk) | 0:1 | ~ | 1:3 | 4:0 | 3 | unu | 0 | 2 | 5 − 4 | +1 | 3 | ||
3 | Norilsk Nickel-2 (Norilsk) | 0:4 | 3:1 | ~ | 3:5 | 3 | unu | 0 | 2 | 6 − 10 | -patru | 3 | ||
patru | Saratov | 2:6 | 0:4 | 5:3 | ~ | 3 | unu | 0 | 2 | 7 - 13 | -6 | 3 |
Lipetsk, complexul sportiv LGTU
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Spartak (Moscova) | ~ | 4:1 | 2:1 | 5:4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 6 | +5 | 9 | ||
2 | Lipetsk | 1:4 | ~ | 2:1 | 6:3 | 3 | 2 | 0 | unu | 9 - 8 | +1 | 6 | ||
3 | Rubicon (Saratov) | 1:2 | 1:2 | ~ | 3:1 | 3 | unu | 0 | 2 | 5 − 5 | = | 3 | ||
patru | Autostradă (Nijni Novgorod) | 4:5 | 3:6 | 1:3 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 8-14 | -6 | 0 |
Volgodonsk, complexul sportiv „Olimp”
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Dinamo (Moscova) | ~ | 6:1 | 11:1 | 12:1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 29 - 3 | +26 | 9 | ||
2 | Caspică (Makhachkala) | 1:6 | ~ | 3:0 | 3:0 | 3 | 2 | 0 | unu | 7-6 | +1 | 6 | ||
3 | Far (Volgodonsk) | 1:11 | 0:3 | ~ | 3:3 | 3 | 0 | unu | 2 | 4-17 | -13 | unu | ||
patru | Ceramica (Voronezh) | 1:12 | 0:3 | 3:3 | ~ | 3 | 0 | unu | 2 | 4-18 | -paisprezece | unu |
Reutov
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Arbat (Moscova) | ~ | 4:2 | 5:0 | 7:5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-7 | +9 | 9 | ||
2 | Itera (New Urengoy) | 2:4 | ~ | 1:1 | 3:2 | 3 | unu | unu | unu | 6 - 7 | -unu | patru | ||
3 | Leman-Pipe (Moscova) | 0:5 | 1:1 | ~ | 3:2 | 3 | unu | unu | unu | 4 - 8 | -patru | patru | ||
patru | Frăția de luptă (Pushkino) | 5:7 | 2:3 | 2:3 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 - 13 | -patru | 0 |
Moscova, DS "Kuntsevo"
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | CSKA (Moscova) | ~ | 5:4 | 5:2 | 8:2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 - 8 | +10 | 9 | ||
2 | Norilsk Nickel (Norilsk) | 4:5 | ~ | 2:0 | 4:2 | 3 | 2 | 0 | unu | 10 − 7 | +3 | 6 | ||
3 | Mytishchi | 2:5 | 0:2 | ~ | 1:1 | 3 | 0 | unu | 2 | 3 - 8 | -5 | unu | ||
patru | Sibiryak (Novosibirsk) | 2:8 | 2:4 | 1:1 | ~ | 3 | 0 | unu | 2 | 5 - 13 | -opt | unu |
29-31 octombrie 2004
Orașul Ekaterinburg
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Dinamo (Moscova) | ~ | 7:3 | 5:2 | 4:0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-5 | +11 | 9 | ||
2 | VIZ-Sinara (Ekaterinburg) | 3:7 | ~ | 6:1 | 8:2 | 3 | 2 | 0 | unu | 17 - 10 | +7 | 6 | ||
3 | Geolog (New Urengoy) | 2:5 | 1:6 | ~ | 2:1 | 3 | unu | 0 | 2 | 5 - 12 | -7 | 3 | ||
patru | Torță (Surgut) | 0:4 | 2:8 | 1:2 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 14 | -unsprezece | 0 |
Shchelkovo, USM „Podmoskovye”
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Spartak-Schelkovo (regiunea Moscova) | ~ | 5:1 | 4:1 | 6:3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 - 5 | +10 | 9 | ||
2 | Norilsk Nickel (Norilsk) | 1:5 | ~ | 4:4 | 8:2 | 3 | unu | unu | unu | 13 - 11 | +2 | patru | ||
3 | Arbat (Moscova) | 1:4 | 4:4 | ~ | 7:3 | 3 | unu | unu | unu | 12 - 11 | +1 | patru | ||
patru | Lipetsk | 3:6 | 2:8 | 3:7 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 8-21 | -13 | 0 |
Lobnya
# | Club | unu | 2 | 3 | patru | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | Dina (Moscova) | ~ | 4:2 | 1:1 | 10:1 | 3 | 2 | unu | 0 | 15 - 4 | +11 | 7 | ||
2 | Lokomotiv-UPI-DDT (Celiabinsk) | 2:4 | ~ | 4:2 | 3:2 | 3 | 2 | 0 | unu | 9 - 8 | +1 | 6 | ||
3 | Spartak (Moscova) | 1:1 | 2:4 | ~ | 3:1 | 3 | unu | unu | unu | 6 − 6 | = | patru | ||
patru | Progres (Glazov) | 1:10 | 2:3 | 1:3 | ~ | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-16 | -12 | unu |
Yugorsk, DS „Yubileiny”
# | Club | unu | 2 | 3 | Și | LA | H | P | M | +/- | Ochelari | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
unu | TTG-Java (Iugorsk) | ~ | 1:1 | 7:0 | 2 | unu | unu | 0 | 8 - 1 | +7 | patru | ||
2 | CSKA (Moscova) | 1:1 | ~ | 4:0 | 2 | unu | unu | 0 | 5 - 1 | +4 | patru | ||
3 | Tyumen | 0:7 | 0:4 | ~ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 11 | -unsprezece | 0 | ||
patru | Caspică (Makhachkala) | Nu a participat din cauza unor probleme financiare |
20-21 noiembrie 2004 Shchelkovo, USM „Podmoskovye”
Semifinale | Finala | |||||||||||||||||||||
Dina | 2 | |||||||||||||||||||||
Dinam | 6 | |||||||||||||||||||||
Dinam | 5 | |||||||||||||||||||||
Spartak-Schelkovo | 3 | |||||||||||||||||||||
Spartak-Schelkovo | 2(1) | |||||||||||||||||||||
TTG-Java | 2(0) | |||||||||||||||||||||
Cupa Rusiei la Futsal | |
---|---|